Kompleksowa reklama szkoły jazdy w Radomiu

Na początku maja nasza firma otrzymała zlecenie na wykonanie strony internetowej, ulotek reklamowych, zaprojektowanie bilbordów oraz oklejenie samochodów dla nowo powstającej szkoły jazdy w Radomiu - AutoKreacji. Strona www (znajduje się pod adresem www.autokreacja.com) wykonana jest według obowiązujących standardów. Posiada system komentarzy, dzięki któremu użytkownicy mogą wyrażać swoje opinie na temat artykułów zawartych w serwisie. W topie strony www znajdują się animacje, a obok nich kalendarz informujący o rozpoczęciu nowego kursu. Strona internetowa skierowana jest do szerokiego grona odbiorców ponieważ posiada kursy ekstra zarówno dla młodzieży, mam z dziećmi jak i osób starszych, które zrobiły kiedyś prawo jazdy, ale boją się jeździć. Formularz kontaktowy znajdujący się na stronie www umożliwia użytkownikom zapisanie się lub otrzymanie niezbędnych informacji dotyczących szkoły.

 
 

Kolejnym zadaniem naszej firmy było stworzenie ulotek i plakatów reklamowych. Szata graficzna nawiązuje do strony www. Zdjęcia, które znajdują się na witrynie są umieszczone również na ulotkach.

 
 
 

Wykonane przez nas projekty to ulotki w formacie DL, plakaty reklamowe A4 i A3. Na plakatach znajdują się również informacje niezbędne do kontaktu ze szkołą jazdy, również adres do strony internetowej.

 
 
 

Po stworzeniu reklamy w Internecie oraz projektów materiałów reklamowych przyszła pora na zaprojektowanie reklamy zewnętrznej na budynku w którym znajduje się Autokreacja. Projekty dwóch bilbordów również nawiązują graficznie do strony www. Zawieszenie banerów jednak nie było prosta sprawą ponieważ okazało się, że reklama ma być powieszona na dość znaczącej wysokości. Jednak dla naszej firmy nie ma rzeczy niemożliwych. Został zamówiony podnośnik koszowy, dzięki któremu nasi chłopcy bez problemu zawiesili jeden z banerów. Poniżej możecie Państwo zapoznać się z efektami naszej pracy

 

Przed:

 
 

Po:

 
 
 

Właścicielce życzymy sukcesów w prowadzeniu nowo otworzonej szkoły jazdy Autokreacja w Radomiu.

ZADZWÓN: +48 600 395 128