Tanie strony dla firm

Zlecenie wykonania taniej strony www nie oznacza otrzymanie produktu niskiej jakości - przynajmniej w naszej firmie.

1. Do kogo skierowana jest nasza oferta?

Proponowane przez nas rozwiązania są skierowane do wszystkich firm, które chcą zaoszczędzić na reklamie w Internecie. W szczególności polecamy je:

2. Czym się ona różni od standardowej usługi, która sprzedawana jest w regularnej cenie?

Proponowane rozwiązania na pierwszy rzut oka nie różnią się od tradycyjnych stron www, które są przez nas tworzone. Jeśli Twoja firma potrzebuje mało skomplikowaną stronę lub wizytówkę internetową to warto zastanowić się nad naszą promocyjną ofertą. Największą różnicą w stosunku do trakcyjnych stron internetowych jest liczba projektów graficznych jakie otrzymuje klient. W zależności od wybranego pakietu na wykonanie strony www, jest to jedna lub dwie koncepcje graficzne serwisu internetowego.

3. Czy warto ją wybrać?

Wykonując tanie strony www, przykładamy wszelkich starań aby spełniały Państwa oczekiwania. Jednakże, należy pamiętać iż liczba projektów graficznych jest ograniczona. Również funkcjonalność nie będzie identyczna ze standardową stroną, która jest przez nas oferowana. Dlatego wybierając tą opcję reklamy w sieci należy liczyć się z pewnymi ograniczeniami, które nie wpływają na funkcjonowanie serwisu w Internecie.

Promocyjne pakiety:

  Start Mini Medium
Cena 499 zł netto 599 zł netto 799 zł netto
Liczba podstron do 3 do 5 do 5
Formularz kontaktowy brak tak tak
Interaktywna mapa Google brak tak tak
Galeria zdjęć brak tak tak
Liczba projektów grafinczych 1 1 2
Panel administracyjny strony www brak brak brak
 
Oferta promocyjna ważna do 23.12.2012 roku.
ZADZWÓN: +48 600 395 128