Wybrane referencje i opinie naszych Klientów

Firma DevilArt stworzyła dla nas stronę internetową wraz z logotypem. Obydwa projekty zostały wykonane na wysokim poziomie z zastosowaniem najwyższych standardów.

Współpraca z firmą od samego początku przebiegała na wysokim poziomie. Wszystkie zgłaszane sugestie były wprowadzone w bardzo krótki czasie. Bardzo dobra i szybka komunikacja z firmą sprawiła, że strona internetowa została wykonana przed uzgodnionym terminem.

Możemy polecić firmę DevilArt wszystkim, którzy szukają rzetelnego partnera biznesowego z zakresu kreacji wizerunku w Internecie.
Proeurosystem
Firma DevilArt S.C. wykonała dla nas profesjonalną stronę internetową wraz z zaawansowanym katalogiem produktów.

Od firmy DevilArt S.C. otrzymaliśmy indywidualnie przygotowane projekty graficzne do wyboru.

Cały projekt strony internetowej został wykonany zgodnie z naszymi czekiwaniami w wyznaczonym w umowie terminie.

Współpraca z firmą DevilArt S.C. od samego początku przebiegała w bardzo miłej atmosferze. Wszystkie nasze sugestie i poprawki były wprowadzane natychmiastowo.

Mając na uwadze powyższe możemy polecić usługi firmy DevilArt S.C. wszystkim, którzy szukają rzetelnego wykonawcy strony internetowej.
F.H.U. "STEKRO" Stefan Król
Roztoka 138
Firma DevilArt S.C. wykonała dla naszej firmy profesjonalną stronę internetową, która prezentuje w Internecie charakter naszej działalności. Dodatkowo została wykonana dedykowana wersja mobilna strony - przeznaczona dla tabletów i smartfonów.

Całe zlecenie zostało wykonane terminowo i z uwzględnieniem wszystkich naszych oczekiwań i sugestii.

Komunikacja z firmą DevilArt S.C. przebiegała bardzo sprawnie i bez żadnych problemów.

Dlatego możemy polecić tą firmę jako rzetelnego wykonawcę stron internetowych.
Kaczorowski-Usługi Elektroniczne
Dziękujemy firmie DevilArt za stworzenie i wdrożenie dla nas strony internetowej. Wykonana praca jest w pełni zgodna z naszymi wymaganiami i specyfikacją.

Firma DevilArt zaprojektowała dla nas stronę internetową wraz z wersją mobilną, która jest przystosowana do urządzeń mobilnych.

Całość prac przebiegała w bardzo miłej atmosferze, a zlecona usługa została wykonana w terminie.

Dlatego możemy w pełni polecić ich usługi, każdemu kto myśli o zaistnieniu na poważnie w Internecie.
SMART KURSY SZKOLENIA Stefan Kos
Polecam usługi firmy DevilArt S.C. wszystkim osobom, które potrzebują kompleksowej obsługi w zakresie tworzenia oraz promocji stron internetowych w Google.

Powierzone zlecenie wykonania strony internetowej zostało zrealizowane w ustalonym terminie. Wykonana strona internetowa spełnia wszystkie moje oczekiwania wizualne oraz techniczne.

Dlatego mogę polecić wszystkim firmę DevilArt S.C. jako solidnego partnera biznesowego z zakresu projektowania stron internetowych.
Mystictravel Piotr Kopeć
Pełny profesjonalizm, elastyczność w zakresie dostosowania się do potrzeb klienta oraz terminowość - to tylko, niektóre zalety zespołu DevilArt.

Czymś co z pewnością wyróżnia tę firmę od innych, jest błyskawiczne reagowanie na wszelkie uwagi zleceniodawcy i natychmiastowe ich wdrażanie.

Firma DevilArt wykonała dla mojej firmy 4 strony internetowe, które w 100% spełniają moje oczekiwania. Cały zespół wykazał się ogromnym zaangażowaniem.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani wykonaniem kompleksowej usługi na wysokim poziomie to gorąco polecam firmę DevilArt.
Joli Maciej Wójcik
W miesiącu grudniu 2016 roku w firmie DevilArt S.C. wykonywaliśmy stronę internetową. Firma DevilArt wykonała stronę WWW w bardzo fachowy sposób i w umówionym terminie. Kontakt z wykonawcą był natychmiastowy, poprawki nanoszone były w szybki sposób co sprawiło, że nie traciliśmy czasu na uzgadnianie finalnego projektu. Polecamy firmę DevilArt jako sprawdzonego i rzetelnego kontrahenta.
FAN GIFT Wojciech Paszkowiak
Polecam współpracę z Panem Tomasz Frankowskim, który reprezentuje firmę DevilArt z kilku powodów. Przede wszystkim za profesjonalne podejście do pracy. Wszystkie etapy prac nad stroną internetową były realizowane zgodnie z uzgodnionym harmonogramem. Cała praca nad stroną internetową przebiegła bardzo sprawnie i szybko. Wszystkie uwagi i sugestie były szybko zrealizowane zgodnie z moimi potrzebami.
ISG Business Consulting Sp. z o.o.
Niniejszym listem pragniemy udzielić referencji firmie DevilArt S.C., z którą współpracujemy od 2010 roku po dzień dzisiejszy.

Firma DevilArt S.C. wykonała dla nas wiele stron internetowych oraz nietypowych rozwiązań informatycznych, które w 100% spełniały nasze oczekiwania.

Firma DevilArt S.C. przez te wszystkie lata opiekowała się naszymi stronami i prowadziła z powodzeniem kampanie internetowe, w tym pozycjonowanie naszych stron internetowych. Każde powierzone zlecenie zostało wykonane terminowo i z należytą starannością.

Dlatego polecamy tą firmę wszystkim, którzy szukają rzetelnego partnera biznesowego z zakresu tworzenia stron internetowych i szeroko rozumianego marketingu w Internecie.
NZOZ Przychodnia Nieinwazyjnej
Diagnostyki Kardiologicznej Asklepios
Firma DevilArt S.C. wykonała dla nas zaawansowany dziennik elektroniczny, który ma umożliwiać rejestrowanie postępów dzieci w placówkach oświatowych.

Cały projekt został wykonany zgodnie z naszymi oczekiwaniami w wyznaczonym w umowie terminie.

Współpraca z firmą DevilArt S.C. od samego początku przebiegała w bardzo przyjemnej atmosferze. Pracownicy firmy zawsze służyli nam fachową poradą. Wszystkie nasze sugestie i poprawki były wprowadzane w bardzo krótkim terminie.

Mając na uwadze powyższe możemy polecić usługi firmy DevilArt S.C. wszystkim, którzy szukają rzetelnego partnera biznesowego.
Dariusz Pilis
Centrum Języka Angielskiego
Dziękujemy firmie DevilArt za stworzenie i wdrożenie dla nas strony internetowej. Wykonana praca jest w pełni zgodna z naszymi wymaganiami i specyfikacją. Sama zaś współpraca z zespołem była miłym doświadczeniem.

Jesteśmy zaskoczeni profesjonalizmem świadczonych usług i wysoką kulturą osobistą pracujących tam osób.

Możemy w pełni polecić ich usługi, każdemu kto myśli o zaistnieniu na poważnie w Internecie.
Hatlas Arkadius
Firma DevilArt wykonała dla nas stronę internetową wraz z logotypem oraz wersją mobilną strony WWW. Wszystkie projekty zostały wykonane na wysokim poziomie z zastosowaniem najwyższych standardów oraz najnowocześniejszych technologii.

Współpraca układa się od samego początku bardzo dobrze. Rzetelność, profesjonalizm to główne cechy, które mogę przytoczyć współpracując z firmą DevilArt.

Polecam ich usługi w zakresie projektowania stron internetowych oraz pozycjonowania stron internetowych - pozycje osiągnięte przez moją stronę należą do ścisłej czołówki wyników Google.
MetFach Krzysztof Rybiński
Relax Mind&Body Katarzyna Szymańska z przyjemnością informuje o podjętej współpracy z firmą DevilArt. Współpraca miała miejsce w okresie: od 26.02.2016 do 14.03.20,16 i była bardzo efektywna. W ramach zawartej umowy firma wykonała:
  • wykonanie strony www z indywidualnym projektem graficznym , 4 podstronami oraz formularzem kontaktowym,
  • wykonanie panelu CMS do strony,
  • wykonanie optymalizacji SEO,
  • wykonanie konfiguracji strony na serwerze zleceniodawcy.
Ceny usług świadczonych przez wykonawcę zachęcają do nawiązania współpracy. Korzystanie z pomocy wykonawcy nie stwarza dużych kosztów, oferowane stawki są dość konkurencyjne.

Oferta firmy jest zdecydowanie warta polecenia. Dobrze skomponowany pakiet propozycji sprawia, iż klient bez najmniejszego problemu się w nim orientuje.

Komunikacja z kontrahentem stoi w firmie na bardzo wysokim poziomie, Nie da się nie zauważyć, jak duży nacisk położony jest na to, aby kontakt przebiegał szybko i sprawnie.

Wykonawca dobrze sprawdza się w zakresie terminowości usług. Świadczenia firmy zawsze dobiegają końca o czasie.

W dalszym ciągu utrzymuję kontakt z firmą i zdecydowanie ją polecam.
Relax Mind&Body Katarzyna Szymańska
Do nawiązania współpracy z firmą DevilArt zachęcił mnie szybki kontakt oraz duża ilość wykonanych stron internetowych dla innych firm. W samej współpracy należy podkreślić takie atuty jak: uczciwość, stały kontakt i udzielanie rad oraz pomocy podczas tworzenia strony www.

Nasza nowa strona umożliwiła nam stworzenie lepszego wizerunku firmy. Z firmą DevilArt nadal mam stały kontakt. Powierzyłem jej pozycjonowanie stworzonej strony w Google. Wiem, że mogę tą firmą swobodnie rekomendować wszystkim swoim klientom i znajomym.
Wydobywanie i sprzedaż kruszywa Krenc Piotr
Firma DevilArt stworzyła dla nas stronę internetową wraz z logotypem. Obydwa projekty zostały wykonane na wysokim poziomie z zastosowaniem najwyższych standardów.

Współpraca układa się od samego początku bardzo dobrze. Rzetelność, profesjonalizm to główne cechy, które mogę przytoczyć współpracując z firmą DevilArt.

Polecam ich usługi w zakresie tworzenia stron, sklepów internetowych oraz pozycjonowania stron internetowych w Google.
TRANS-SAT Piotr Kaczorowski
Wszystkim poszukującym doświadczonego developera stron czy aplikacji internetowych serdecznie rekomenduję firmę DevilArt reprezentowaną przez Pana Tomasza Frankowskiego. Firma DevilArt wykonała dla Portale Domowe Sp. z o.o. dość skomplikowaną w naszej opinii aplikację internetową, która zawiera bazę 100 tyś firm z całej Polski.

W całym okresie budowy aplikacji pracownicy DevilArt wykazali się profesjonalizmem i cierpliwością we współpracy z nami jako inwestorem. Prace nad aplikacją zostały zakończone przed uzgodnionym terminem pomimo okresu świątecznego.

Aplikacja została uruchomiona w domenie publicznej na początku lutego 2016. Oczekiwane drobne błędy w pracy aplikacji na etapie startowym są na bieżąco usuwane natychmiast po informacji z naszej strony.
Portale Domowe Sp. z o.o.
Polecam usługi firmy DevilArt S.C. wszystkim osobom, które potrzebują kompleksowej obsługi w zakresie tworzenia oraz promocji stron internetowych w Google. Powierzone zlecenie zostało wykonane przed ustalonym terminem. Wykonana strona internetowa spełnia wszystkie moje oczekiwania wizualne oraz techniczne.
Centrum Stomatologii Rodzinnej
lek. stom. Danuta Majewska
Pełny profesjonalizm, elastyczność w zakresie dostosowania się do potrzeb Klienta oraz terminowość - to tylko, niektóre zalety zespołu DevilArt.

Czymś co z pewnością wyróżnia tę firmę od innych, to błyskawiczne reagowanie na wszelkie uwagi Klienta i natychmiastowe ich wdrażanie.

Projektując moją stronę firmową, cały zespół wykazał się ogromnym zaangażowaniem i należytą precyzją wykonania strony internetowej. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani wykonaniem kompleksowej usługi na wysokim poziomie to gorąco polecam firmę DevilArt
Łukasz Jurkowski
Firma DevilArt wykonywała dla nas stronę internetową. Strona została wykonana szybko, profesjonalnie i zgodnie z naszymi oczekiwaniami.

Usługa obejmowała wykonanie strony internetowej z panelem administracyjnym CMS, wersji mobilnej strony. Obydwie strony posiadają dodatkowe wersje językowe. Zaproponowane i wdrożone rozwiązania przez firmę DevilArt cechują się wysoką jakością. Obydwie strony działają bardzo szybko.

Wszelkie uwagi i propozycje zmian były wykonywane terminowo i według naszych potrzeb.

W dalszym ciągu utrzymujemy kontakt z firmą i zdecydowanie ją polecamy.
Izabela Szulborska TOUR4CURE.COM
Firma DevilArt może stanowić przykład właściwej współpracy z klientem. Rzadka na naszym rynku umiejętność dotrzymywania umówionych terminów i zorientowanie na rzeczywiste potrzeby klienta wyróżniają tę firmę pozytywnie spośród innych oferentów.

Moje zlecenie obejmowało wykonanie portalu ogłoszeniowego wraz z wersją mobilną strony. Zostało ono wykonane w pełni profesjonalnie i terminowo. Wykonawca przy jego realizacji brał pod uwagę wszystkie zgłaszane przeze mnie uwagi i na każdym etapie służył fachową pomocą. Gorąco polecam firmę DevilArt.
Rafał Świerzewski
Współpracę z firmą DevilArt nawiązaliśmy w 2015 roku. Firma wykonała dla nas serwis www.openmedis.pl wraz ze sklepem internetowym.

Zaproponowano nam ciekawe rozwiązania graficzne i techniczne w tym system samodzielnej edycji, który pozwala nam na szybką aktualizację zamieszczonych na stronie treści. Zlecenie zostało wykonane terminowo, solidnie, w pełni zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami i zamówieniem.

Polecamy firmę DevilArt jako profesjonalistów z dużym doświadczeniem i ciekawymi pomysłami, którzy rzetelnie wykonują powierzone projekty. Z wykochanych usług jesteśmy w pełni zadowoleni, a całą współpracę oceniamy bardzo wysoko. Uważamy firmę DevilArt za solidną, profesjonalnie i terminowo wywiązującą się z przyjmowanych zleceń.
Open Medis
Nasza firma Moris S.C. współracuje z agencją DevilArt od 2015 roku. W tym czasie zleciliśmy m.in. wykonanie sklepu internetowego oraz liczne poprawki funkcji sklepu.

Tym co wyróżnia firmę DevilArt, jest bez wątpienia profesjonalizm świadczonych usług, duża kreatywność oraz funkcjonalność proponowanych rozwiązań. Reprezentowana przez Pana Tomasz Frankowskiego firma przez cały okres zlecenia informowała nas o postępie prac, jak również odpowiadał na nasze pytania i służyła fachową radą. Co równie istotne, wszystkie zlecenia zrealizowane zostały zostały terminowo a poprawki natychmiast. Jesteśmy zadowoleni z dotychczasowej współpracy z firmą DevilArt i z jakości oferowanych przez nią usług.

Na bazie dotychczasowych doświadczeń polecamy jak najbardziej korzystanie z usług firmy DevilArt.
MORIS S.C. J.R. BEDNARSCY
Niniejszym listem pragniemy udzielić referencji firmie DevilArt S.C. za profesjonalne zaprojektowanie i wykonanie strony internetowej.

Wykonany projekt cechuje się dużą oryginalnością, wysoką estetyką a strona internetowa spełniła wszystkie nasze oczekiwania i jest przyjazna w obsłudze.

Polecamy firmę DevilArt S.C. jako godnego zaufania partnera, świadczącego usługi profesjonalnie oraz terminowo. Przebieg dotychczasowej współpracy pozwala nam spostrzegać firmę DevilArt S.C. jako partnera rzetelnie wypełniającego zobowiązania wobec swojego klienta.
IT Network Sp. z o.o.
Pragnę potwierdzić, że współpracowałem z firmą DevilArt S.C. w roku 2015.

Celem współpracy było:
  • zrealizowanie nowoczesnej strony internetowej,
  • przeniesienie treści z poprzedniej strony,
  • promocja w Google.
Firma DevilArt S.C. wykazała się dużym profesjonalizmem, szybko reagowała na zgłaszane uwagi i udzielała rzeczowych informacji na tematy związane z tworzeniem strony internetowej.

Polecam korzystanie z usług firmy DevilArt S.C., i oznajmiam że nadal współpracuję z firmą DevilArt S.C. w zakresie prowadzenia strony Internetowej oraz promocji w Google.
AUTO-HANDEL Damian Gałązka
Dziękujemy firmie DevilArt S.C. za współpracę, podczas której wykonała dla nas stronę internetową telebimy-mobilne.pl.

Firma DevilArt S.C. dała poznać się jako lojalny partner, który bardzo dobrze wywiązał się z przyjętego zamówienia i doskonale potrafił dostosować się i odpowiedzieć na zmieniające się potrzeby klienta.

Biorąc powyższe pod uwagę, polecamy firmę DevilArt S.C wszystkim osobą, które szukają sprawdzonego i rzetelnego wykonawcy stron internetowych.
Devi Light Maciej Pudelski
Nasze Biuro Podróży Word Travel współpracuje z agencją DevilArt od 2010 roku. W tym czasie zleciliśmy m.in. wykonanie strony internetowej oraz liczne aktualizacje naszej strony firmowej.

Tym co wyróżnia firmę DevilArt, jest bez wątpienia profesjonalizm świadczonych usług, duża kreatywność oraz funkcjonalność proponowanych rozwiązań. Reprezentowana przez Pana Tomasz Frankowskiego firma przez cały okres zlecenia informowała nas o postępie prac, jak również odpowiadał na nasze pytania i służyła fachową radą. Co równie istotne, wszystkie zlecenia zrealizowane zostały zostały terminowo. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z firmą DevilArt, o czym świadczy nasza długoletnia współpraca.
Biuro Podróży Word Travel
Z ogromną przyjemnością chciałabym zarekomendować firmę DevilArt S.C., której powierzyłam stworzenie strony internetowej. Projekt strony jestemnadiecie.com spełnił moje wszelkie oczekiwania zarówno pod względem wizualnym jak i funkcjonalnym, wszystko zostało wykonane na wysokim poziomie.

Firma DevilArt dokładnie zrozumiała moją "wizję" strony www i świetnie ją wdrożyła, dotrzymując wszystkich terminów. Ogromnym plusem współpracy z firmą DevilArt jest jej pomoc i fachowe porady dotyczące działania strony.

Pracownicy firmy DevilArt wykonują usługi na najwyższym poziomie. Dlatego z przyjemnością mogę polecić tą firmę innym osobą, które poszukują solidnego partnera biznesowego.
Easy Fit Magdalena Głuchowska
Polecam usługi firmy DevilArt S.C. wszystkim firmą, które chcą w szybkim czasie zbudować profesjonalną stronę www dostosowaną do ich potrzeb.

Firma DevilArt S.C. podczas wspólnej współpracy wykazała się dużą kreatywnością, szybkością działania oraz profesjonalnym podejściem do klienta.

Mając na uwadze powyższe, mogę polecić ją wszystkim osobą szukającym rzetelnego partnera, który zaprojektuję i wdroży stronę internetową w krótkim okresie czasu.
SMARTBUD Marcin Pilaciński
Firma DevilArt stworzyła dla nas stronę internetową wraz z logotypem. Obydwa projekty zostały wykonane na wysokim poziomie z zastosowaniem najwyższych standardów.

Zaprojektowaną stronę internetową charakteryzuje przejrzystość, możliwość jej rozbudowy oraz intuicyjne zarządzanie dzięki zastosowaniu autorskiego systemu CMS firmy DevilArt.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów pracy specjalistów z firmy DevilArt, ich dyspozycyjności przy konsultowaniu i wdrażaniu strony www.

Uważamy, iż firma jest godna polecenia.

Z pewnością będziemy nadal z nią współpracować.
Alucomposites
Niniejszym mam przyjemność serdecznie podziękować firmie DevilArt S.C. z siedzibą w Radomiu, która zaprojektowała dla mnie sklep internetowy, szablon Allegro oraz logotyp.

Wszystkie prace zostały wykonane terminowo i zgodnie z moimi wymaganiami. Współpraca przebiegała w miłej atmosferze Zlecone prace zostały wykonane w bardzo krótkim terminie. Pracownicy firmy DevilArt wykazali się wysokimi kwalifikacjami, zarówno podczas prac programistycznych jak i przy tworzeniu grafiki sklepu internetowego.

Mając na uwadze bardzo pozytywną opinię wynikającą ze współpracy z pełną odpowiedzialnością polecam firmę DevilArt jako profesjonalnego partnera wykonującego usługi na najwyższym poziomie.
Emi Boutique
Firma na początku stworzyła dla nas dwie strony internetowe. Bardzo dobry kontakt, zrozumienie potrzeb klienta, otwartość i szeroko rozumiana pomoc, a do tego kompleksowa obsługa sprawiła, iż współpraca z firmą DevilArt była bardzo miłym doświadczeniem.

Następnie powierzyliśmy firmie DevilArt promocję stron w Google, w tym usługę pozycjonowania, z której jesteśmy bardzo zadowoleni. Większość fraz jest w pierwszej dziesiątce wyników. A to dopiero pierwszy miesiąc prac pozycjonerskich.

Jednym słowem firma godna polecenia!
Qonect Mateusz Toczek
Agencja DevilArt współpracowała z naszą firmą przy tworzeniu nowego wizerunku strony internetowej betonstal-mieszkania.pl.

Usługi wykonywane przez firmę DevilArt świadczone są w sposób profesjonalny, z należytą starannością oraz terminowością. Firma wykazuje się fachowością i wysokim poziomem wykonywanych usług.

Z pełną odpowiedzialnością polecamy współpracę z firmą DevilArt jako kompetentnego i rzetelnego wykonawcę stron internetowych.
Beton-Stal Ostrołęka Development Sp. Z O.O.
Pragnę udzielić referencji firmie DevilArt. Cały zespół dysponuje bardzo dużym zasobem wiedzy z dziedziny informatyki oraz tworzenia funkcjonalnych stron www, którą doskonale wykorzystują w praktyce. Biorąc pod uwagę dotychczasową współpracę oraz zakładając dalsze korzystanie z usług Devilart, polecam ich ofertę innym firmom i osobom poszukującym rzetelnego dostawcy usług internetowych.
Trojanhorses
Jesteśmy rozwijającą się firmą z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem na rynku. W lutym 2015 roku rozpoczeliśmy współpracę z firmą DevilArt S.C. Obejmowała ona m.in realizację projketu strony interntowej oraz jej pozycjonowanie. Nasza współpraca układa się niezwykle pomyślnie. DevilArt S.C. to firm gwarantująca pełen profesjonalizm w kontaktach z klientami, wysokją jakość usług oraz terminowość wykonania projketu. Powstała strona internetowa www.cienkusz.com.pl całkowicie spełnia nasze oczekiwania. DevilArt S.C. to bez wątpienia partner godny polecenia.
"Zakład Szklarski" S.C. Jerzy Cienkusz Beata Cienkusz
Współpraca Instytutu Technologii Eksploatacji - PIB w Radomiu z firmą DevilArt w Radomiu dotyczyła opracowania koncepcji oraz wykonania internetowego serwisu projektu międzynarodowego. W ramach tej współpracy DevilArt stworzył projekt graficzny serwisu a następnie wykonał go i wdrożył w 6 wersjach językowych.

Nasze doświadczenia wyniesione ze współpracy pozwalają nam rekomendować firmę DevilArt jako solidnego i profesjonalnego twórcę stron internetowych oraz partnera biznesowego.

Wszelkie powierzone prace zostały wykonane terminowo i z należytą starannością, często zakres tych prac wykraczał poza zawartą umowę. Zaangażowanie wykonawcy pozwoliło stworzyć stronę spełniającą nasze oczekiwania. Otwartość i dyspozycyjność ułatwiła wzajemne kontakty na każdym etapie realizacji projektu.
Instytut Technologii Eksploatacji - PIB w Radomiu
Z firmą DevilArt współpracuję już jakiś czas. Jest to firma solidna, kompetentna, wywiązuje się ze swoich obowiązków w terminie. Profesjonalne podejście oraz zastosowania informatyczne pozwoliły mi zwiększyć sprzedaż moich usług. Firma DevilArt to nie tylko firma tworząca strony to także wysoko wyspecjalizowany, pełen kreatywności i pomysłowości personel co sprawia że projekty które tworzy są najwyższej jakości.
Diadem Trojan Paulina
Współpraca przebiegła bardzo komfortowo. Kompleksowa obsługa, duży nacisk został położony na indywidualne podejście, szybka reakcja na nasze sugestie, pełna dostępność. Profesjonalizm. Wszystkie wymienione elementy składają się na pełne zadowolenie naszej firmy z współpracy z DevilArt S.C. i osiągniętego efektu. Gorąco polecamy i zachęcamy do korzystania z usług firmy DevilArt S.C.
Dartmim Sp. z o.o.
Niniejszym mam przyjemność zarekomendować firmę DEVILART S.C. z siedzibą w Radomiu, z którą rozpoczeliśmy współpracę w lipcu 2014 roku podczas realizacji projektu strony internetowej oraz systemu informatycznego do zarządzania bazą danych, działającą pod adresem www.medstrefa.info. Jednym z głównych kryteriów wyboru dostawcy rozwiązania była specjalizacja firmy w tego typu rozwiązaniach, dobre opinie o firmie na rynku oraz krótki czas realizacji przy zachowaniu konkurencyjnej ceny.
CorToR Consulting
Waldemar Majewski
Business Development Manager
Dziękujemy firmie DevilArt S.C. z siedzibą w Radomiu za owocną współpracę, podczas której wykonała dla nas stronę internetową www.sgwkonstukcje.eu. Dzięki profesjonalnemu przygotowaniu i starannemu wykonaniu przez DevilArt S.C. strona cechuje się wysoką jakością wykonania, funkcjonalnością, estetyką i łatwością obsługi. Firma DevilArt S.C. dała poznać się jako lojalny partner bardzo dobrze wywiązujący się z zamówienia i doskonale potrafiący dostosować produkt do naszych oczekiwań. Polecamy firmę DevilArt S.C. wszystkim poszukującym sprawdzonej firmy do współpracy i promowania się w internecie.
S.G.W. Konstrukcje Sp. z o. o.
Mam przyjemność zarekomendować firmę DevilArt S.C. z siedzibą w Radomiu wszystkim poszukującym wykonawcy stron internetowych. Firma ta wykonała dla nas taką usługę profesjonalnie i terminowo uwzględniając przy tym wszystkie nasze sugestie i oczekiwania. Zachęcam wszystkich do nawiązania współpracy z tą Firmą.
PPHU Aga
Firma Devilart S.C. wykonywała dla nas stronę internetową. Strona została wykonana szybko, profesjonalnie i zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Wszelkie uwagi i propozycje zmian były wykonywane terminowo i według naszych potrzeb. W dalszym ciągu utrzymujemy kontakt z firmą i zdecydowanie ją polecamy.
Meritum AE S.C. Anna Ogorzałek, Elwira Borkowska
W imieniu firmy INCOGNITO wyrażam pełne zadowolenie ze współpracy z firmą DEVILART S.C., którą pragnę polecić jako profesjonalnego i rzetelnego partnera biznesowego w dziedzinie usług internetowych.

Usługi oferowane przez firmę reprezentują najwyższy poziom zarówno pod względem technicznym, jak i kreatywnym.
Incognito Marta Jarosz
Z przyjemnością możemy polecić firmę DevilArt S.C. wszystkim tym, którzy poszukują solidnego Partnera do współpracy w zakresie usług informatycznych tj.: tworzenie stron internetowych. Oprócz fachowej porady połączonej z kreatywnością i osobistym zaangażowaniem, do każdego projektu tworzonej strony internetowej podchodzą indywidualnie.
PPHU Meblohit
Firmę DevilArt S.C. mogę polecić innym klientom jako rzetelną, wiarygodną, dbającą o klienta. Załoga jest świetnie przeszkolona i chętnie udziela informacji i pomocy w stworzeniu strony internetowej. Strona internetowa działa profesjonalnie i bez zastrzeżeń. Wszystko zostało zrobione wg indywidualnego i unikalnego projektu w wyznaczonym terminie.
WiFiMax S.C.
Firma RENOWATOR serdecznie dziękuje firmie DevilArt S.C. za stworzenie profesjonalnej strony internetowej reklamującej moją firmę. Mogę bardzo szybko dokonywać zmian w wyglądzie strony oraz opisach. Po ukazaniu się mojej strony zwiększyło się zainteresowanie moją firmą i usługami które wykonuję. Jestem zadowolony ze współpracy z zespołem firmy DevilArt S.C. Strona spełniła moje oczekiwania. Firmę DevilArt S.C. polecił bym innym.
Renowator
Profesjonalny charakter świadczonych usług, stałe informowanie klienta o etapach realizacji strony internetowej, szybkie i w pełni satysfakcjonujące wykonanie zleconej usługi to cechy jakimi wyróżniała się firma Devilart S.C. przy realizacji zleconej strony www.
MYSPROJEKT Marek Myszkowski
Fi Fi Land współpracuje z firmą DeviArt - Tomasz Frankowski od 1 września 2008 roku. Pan Tomasz Frankowski na potrzeby naszej firmy przygotował serwisy internetowe www.fifiland.pl, www.drfix.pl wraz z grafiką, systemem zarządzania stroną. Dodatkowo przygotował i przeprowadził kampanie reklamowe naszych serwisów w sieci. Wy pozycjonowanie naszych serwisów do pierwszej dziesiątki wyników wyszukiwarki Google.pl sprawiło, iż dzięki fachowej pracy firmy DevilArt w krótkim okresie czasu udało nam się pozyskać szerokie grono klientów.

Współpracę z firmą DevilArt można określić w kilku kluczowych słowach: Fachowość, Terminowość, Elastyczność, Profesjonalizm.

Polecamy firmę DevilArt jako partnera godnego zaufania, w pełni zaangażowanego w realizację powierzonych mu zadań. Podczas współpracy przez realizacji różnych zleceń, zawsze otrzymywaliśmy produkty w pełni odpowiadające naszym zapotrzebowaniom, w związku z tym planujemy kontynuować współpracę z DevilArt w przyszłości.
FiFi Land
Z przyjemnością przekazuję referencje firmie DevilArt odpowiedzialnej za kreację strony www dla naszej firmy. Profesjonalne i terminowe wykonanie strony www, indywidualne podejście do klienta, a także fachowe doradztwo i dostarczanie rekomendacji w zakresie rozwiązań stosowanych przy kreacji stron internetowych - to tylko niektóre zalety współpracy z firmą DevilArt. Opracowana dla nas strona internetowa spełnia wszystkie kryteria i cele przez nas wyznaczone.

Z całym przekonaniem polecam wszystkim pragnącym stworzyć stronę www szybko i na wysokim poziomie, współpracę z firmą DevilArt.
Esta Poland
Z przyjemnością rekomenduje Devilart S.C. z Radomia W ramach naszej współpracy, specjaliści z firmy DevilArt, przygotowali od początku do końca szatę graficzną naszej firmy. Stworzyli naszą nową identyfikację wizualną oraz sprawili, że możemy poszczycić się wizerunkiem, który doskonale do nas pasuje i odzwierciedla wszystko to, co chcielibyśmy przekazać naszym Klientom.

Firma DevilArt wykonała dla nas cały projekt, od wizji naszego wizerunku, poprzez projekt loga, aż po stronę internetową. Nasza współpraca przebiegała bez zarzutu, a zadanie powierzone Panu Tomaszowi Frankowskiemu oraz całemu zespołowi, zostało wykonane w sposób perfekcyjny.

Godny podkreślenia jest szybki czas reakcji, bezproblemowy kontakt oraz elastyczność. Z pełnym przekonaniem możemy polecić firmę DevilArt jako niezwykle kreatywnego i godnego zaufania Partnera.
Honorata Morcinek
Polecam usługi firmy DevilArt S.C. wszystkim, którzy potrzebują kompleksowej obsługi w zakresie tworzenia stron internetowych na wysokim poziomie.

Rzetelność i profesjonalizm, zaangażowanie, sprawne wykonywanie wszystkich założeń a także konsultacja na każdym etapie tworzenia strony sprawiła, że firma w 100% spełniła nasze oczekiwania.
Agro-Skład Sp. z o. o.
Z firmą DevilArt S.C. współpracujemy od roku 2010. Profesjonalizm, rzetelność, przystępna cena oraz innowacyjność rozwiązań wpływają na wysoką jakość świadczonych usług przez firmę DevilArt.

Polecamy ją wszystkim osobą, które chcą otrzymać produkt wysokiej jakości w przystępnej cenie.
P.P.H. Meblomax
ZADZWÓN: +48 600 395 128