Stworzone strony internetowe w Radomiu

Koniec roku to czas podsumowań i refleksji. Również w naszej firmie.

Mimo iż w wpisie do ewidencji gospodarczej widnieje Radom, tworzymy tanie strony internetowe w całej Polsce i na świecie. Najwięcej projektów realizujemy dla klientów z Warszawy, Wrocławia, Łodzi i Trójmiasta. Nie oznacza to, iż miasto Radom jest białą plamą na karcie naszych realizacji.

W samych 2012 roku wykonaliśmy w Radomiu kilkanaście projektów. Szczególnie miło wspominamy realizacje dla takich firm jak:

Dla firmy BingoSpa, która ma swoją siedzibę nieopodal Radomia wykonaliśmy rewitalizację ich poprzednie strony www. Zakres naszych prac obejmował stworzenie nowego projektu strony internetowej, dodanie kilku języków oraz stworzenie panelu CMS.

Firma Meblohit nie posiadała jeszcze swojej reklamy w Internecie. Korzystając z letniej promocji o nazwie "strony internetowe Radom - tania reklama dla firm" oprócz samej strony, otrzymała wstępne pozycjonowanie. Efektem naszej pracy jest profesjonalny serwis internetowy, który umożliwia dogodną prezentację ich produktów.

Kolejną firmą jakiej mogliśmy pomóc w rozpoczęciu przygody z Internetem, była Wyszukiwarkafirm24.pl. Tak samo jak poprzednia skorzystała z jednej naszych promocji: "strony www Radom - 30% rabat dla młodych firm".

Tworzenie stron w Radomiu są dla nas nie lada wyzwaniem. Jest to nasze rodzinne miasto, a konkurencja jest naprawdę duża. Dlatego każda realizacja jest dla nas prawdziwą przyjemnością i powodem do dumy, iż właśnie usługi są wybierane przez Państwa.

Dlatego chcieliśmy Wam podziękować, bo dzięki waszemu zaufaniu możemy uznać bieżący rok za udany i spoglądać z optymizmem w przyszłość.

 

ZADZWÓN: +48 600 395 128